15. kapitola SM - 0%

Inspirace

9. února 2014 v 15:54 | Charbon |  Vámi vymyšlené téma
Téma mám od Abigail. Taky napsala článek na toto téma a pořád slibuji, že na to téma něco napíšu. Nevím co napsat dál... Včera jsem byla skoro pořád na notebooku. Divím se, že jsem z toho nebyla na prášky. Každopádně jsem se dívala na různé blogy, které se zabívají krásou, fitness, nebo píší o svém životě a svých názorech. Mám tady rubriku Názory, vs. a diskuze, ale myslím, že ji přejmenuji. Názory, nebo kecy, či co já vím. Něco ještě vymyslím ;).
Stay positive


Co je pro mě inspirací? To, co vidím. To, co cítím. Je zvláštní, že inspiraci ve vás dokáže vyvolat pouhý pocit. Inspiruji se většinou z obrázků, které najdu na weheartit.com. Nebo vlastně ne... Srdce modrokrevných nebo Broken souls je z mojí hlavy. Obrázky tomu jen dodaly příběh, nebo nápady. Nemusím však pochytávat inspiraci jen pro povídky, ale také pro životní styl, nebo kreslení. Včera jsem si četla jeden blog právě o zdravé stravě a cvičení. Napadlo mě, že bych se sebou mohla něco dělat. Opravdu. O prázdninách jsem byla doma a venku jsem byla snad jednou. Jsem hrozná. Inspiruje mě má rodina, přátelé a možná i škola. Zkrátka hodně věcí, které vidím každý den. Nevím co víc bych napsala. Někdy k vám múza přispěchá sama a ani nevíte jak. Máte však radost stejně jako já. Mé vlastní myšlenky mi dodávají nápady a když to spojíte s obrázkem, či lepší postavou... Něco z toho je :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abigail Abigail | Web | 9. února 2014 v 19:16 | Reagovat

Krásný článek, jsem ráda, že jsi něco napsala =) A dá se to brát i takto =) já už teď většinou mám inspiraci z vlastní hlavy, dříve to bylo z věcí okolo, ale teď to pochází většinou ze mě a jsem za to ráda =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem součástí: