15. kapitola SM - 0%

Sloh 01 - Soukromý dopis

9. ledna 2014 v 17:14 | Charbon |  Ostatní
Co víc? Prostě slohovka ze školy ;)
Milý Charlie,
vím, že mě neznáš a nejspíš sis mě ani nevšimnul, ale důvod, proč Ti vlastně píši, jsi Ty a Tvá šála.

Potkala jsem Tě jednoho chladného a větrného dne. Sníh svištící kolem mé hlavy mě bodal do obličeje. Měla jsem namířeno do parku a po pravdě ani nevím proč. Zahlédla jsem Tě u zamrzlého rybníku, kde jsi pozoroval nehybnou hladinu. Spíš se zdálo, že se díváš někam skrz. Byl jsi zamyšlený. Poznám to, jelikož jsem sama věčně ve svém světě. Jako bychom chtěli utéct do toho dokonalého světa bez problémů, který jsme si vysnili. Do světa bez bolesti, zklamání a ztrát.

Zaujala mě Tvá krvavě rudá šála, která vlála v silném větru. Bylo to to nejvýraznější, co jsem na Tobě spatřila, protože zbytek oblečení byl spíš do černa. Šála je něco jako tvůj... symbol.

Když ses otočil, trhla jsem sebou. Zjistila jsem však, že se na mě díváš jako na rybník. Neviděl jsi mě. Tvé modré oči jak noc mě nezpozorovaly a vítr si pohrával s Tvými havraními vlasy stejně jako s pletenou šálou.

A kdo jsem já? Sama si tím nejsem úplně jistá. Stydlivá, tichá bytost, která o všem moc přemýšlí a vše moc řeší. Nerada vyjadřuji svůj názor před větší skupinou lidí. Mám ráda knihy, samotu a hudbu, která mě dokáže odtrhnout od reality.

Můj vzhled není nijak zvláštní. Světlé vlasy, šedomodré oči, středně vysoká postava a často zamračený, nebo zmatený výraz. Ráda se směji, ale většinou s přáteli. Jak říkám, nic zajímavého.

Pokud sis dopis přečetl, máš dvě možnosti. Vyhodit dopis a zapomenout na mě, nebo mi zkrátka odepsat. Tak či tak, přeji Ti jen štěstí. :)
Neznámá, neviditelná Cinna
............................
Tákže... Jména a tohle všechno jsme si měli vymyslet. Dál bych chtěla ještě říct, že jsem asi v půlce druhé kapitoly Broken souls, takže ji snad do neděle zveřejním :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abigail Abigail | 9. ledna 2014 v 19:06 | Reagovat

zajímavý, ale hodně dobré =) vidím, že jsi nejen dobrá v povídkach, ale i ve škole v takových věcech jako je slohovka =)

2 Charbon Charbon | E-mail | Web | 10. ledna 2014 v 18:38 | Reagovat

[1]: Díky :) Když jde o sloh, tak se snažím co nejvíc :D Teď se snažím i v mluvnici a literatuře, abych měla dobrý známky kvůli školám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem součástí: