15. kapitola SM - 0%

9. Kapitola - Oliver

3. prosince 2013 v 19:09 | Charbon |  Srdce modrokrevných
Po dlouhé době je tu další kapitola SM. Udělala jsem takovou oddechovou a délkou je myslím docela v pořádku. Nevím co víc bych řekla... Jen si užijte čtení :)


9. Kapitola - Oliver

Vyděšeně se pro ručník natáhnu a cítím, jak se mi nervozitou třese ruka. Vylezu z vody a snažím se nevšímat si toho, že mě ten kluk pozoruje. Když jsem aspoň trochu suchá, přehodím přes sebe mikinu a natáhnu si kalhoty. Na tváři mu pořád hraje úsměv.

"Tak kdo jsi?" Zeptám se podrážděně a začnu si nazouvat ponožky. Můj "vítaný" společník si sedne na molo blíž ke mně a já se od něj zase o kousek odtáhnu.

"Oliver Spectre," odpověděl, "A ty jsi…?" Oplatil mi otázku, když jsem si nazula druhou botu. Přestala jsem se věnovat oblékání a odpověděla.

"Heria," podala jsem mu ruku, kterou mi pevně stiskl, "Evans." Věnuji mu první úsměv, protože si myslím, že je zbytečné se pořád mračit. Naštěstí mi úsměv oplatí. Najednou zvedne ruku a začne s ní podivně pohybovat. Hned naproti jeho gestům se v jeskynní říčce začne zvedat pruh vody, který následně tančí ve vzduchu. Ohromeně to kouzlo pozoruji. Oliver na mě pohlédne a usměje se, ale já vnímám jen to, co stvořila jeho síla.

"Páni… Jak?" Nedokážu si to vysvětlit. Sice jsem zjistila, že existují elfové, kteří mají moc, ale pořád tady není snad nic, co by mě nepřekvapilo. Uchechtl se a ruku složil zpátky.

"Jsem elf, tak co bys čekala?" Trochu se zastydím, i když nemám proč. Jsem tu nová. Oproti škole si myslím, že jsem tady sebejistější, ale pořád se stydím a zdá se mi, že nemluvím dost nahlas. V mé mysli si to pak přehrávám jako tiché pípnutí.

"Nevím, nejsem tu ani den, tak si zvykám." Chápavě kývl a zadíval se na hladinu. Chvíli jsme jen tak seděli v naprostém tichu. Oba dva jsme byli zamyšlení. Křídelnatky si ve vodě hrály a třpyt hladiny se nám odrážel do obličeje. Vzpomněla jsem si na mámu a tátu. Co se stane, až zjistí, že nejsem v nemocnici? Úplně zešílí, mám o ně strach. Na chvíli zalapám po dechu.

Oliver si nevšiml mého zrychleného dechu a tak protrhl ticho, které se tu odehrávalo. Na rozdíl od mé mysli je to jen pár slov. "A co jsi tu vlastně dělala? Jsi teda první, koho jsem takhle viděl se tady koupat." Pousmál se.

"Byla jsem u královny, a když jsem se vracela, měla na mě čekat Sophie, ale…" Přerušil mě.

"No jo, Sophie. Na tu není nikdy spoleh." Prohlížel si mě a pak se postavil. Natáhl ke mně ruku a já se jí nesměle chopila.

"Pojď. Zavedu tě někam, kde tě nebude otravovat šplouchání těch potrhlých ryb." Znechuceně na ty malé rozkošně rybky pohlédl a hodil do nich kamínek. Jak jinak. Netrefil se. "Já ty potvory fakt nesnáším." Otřásl se. Krátce jsem se zasmála a následovala ho do velké jeskyně.

Prošli jsme pár tmavými a strašidelnými uličkami, ale jinak se zdálo, že nás nikdo nepronásleduje, nebo něco podobného. Došli jsme k lanovému žebříku pověšenému u zdi. "Dámy první…," věnoval mi poklonu a vlídný úsměv. Zasmála jsem se, ale zavrtěla jsem hlavou.

"Radši jdi první," kývl a velmi obratně se na žebřík vyhoupl. Nahoru vylezl téměř bez problému. Vykoukl na mě z dřevěné plošiny a rukou mi naznačil, že jsem na řadě. Chytla jsem se první příčky a pak další. Žebřík se trhaně kymácel a při každém křupnutí jsem sebou trhla. Nevím, ale myslím si, že ten žebřík nebude nejnovější. Hned jak na ten pád ale pomyslím, tak zrychlím a v cuku letu jsem na hoře. Klopýtnu a Oliver mě reflexivně chytne za paži. Z nenadání mnou projede tak vysoký náboj, až mě to odhodí na dřevěnou zem. Hlava mi visí ve vzduchu v místě, kde jsme ještě před chvílí šplhali na plošinu. Po dopadu opravdu rychle dýchám, doslova hltám vzduch a třesu se. Brní mě celé tělo a nechápu proč. Oliver na mě vyděšeně hledí, ale nakonec mi pomůže vstát. Vlastně, kdyby nebylo jeho, možná se nepostavím vůbec.

"Sakra, co to bylo?!" Tiše na mé křikne a zatřese mnou. "Jsi v pohodě?" Zeptá se starostlivě. Snažím se ze sebe dostat pár slov, ale nějak to nejde, tělo mě ale přestává brnět, tak pustím Olivera a zhluboka se nadechnu. Srdce mám jak po pěkné dávce několika voltů elektřiny.

"Nevím." Zatřesu se. "Ty taky nevíš? Znáš to tu přece." Zakroutí hlavou a opře se o zábradlí úzké dřevěné plošiny.

"Ne, tohle jsem viděl poprvé. Jediné co vím je, že ten náboj vycházel z tebe." Projede mnou tak chladná zima, že Oliver musel vidět, jak se zatřesu. "Doufám, že je to jen jedna z tvých schopností." Prohodí, když už jsme na cestě.

Procházíme úzkým tunelem a na to, že jsme v jeskyni, je to tu pěkné a útulné. Na zdech visí obrazy, které jsou nejspíš seřazené tak, aby dávaly smysl. Na malbách je vyobrazeno stvoření koruny, kterou měla královna Elion na sobě. Naproti se odehrává jiný příběh. Příběh se špatným koncem. Odstíny jsou ve tmavých barvách a celá ta díla působí děsivě. V mezerách mezi obrazy jsou zapáleny svíce, jejichž plamínky tiše plápolají. Až na ty děsivé výjevy se tady cítím vážně dobře a na ten voltový šok už ani nemyslím.

"Jak dlouho tady žiješ?" Nad tou otázkou moc nepřemýšlím, proto ze mě tak vylítne. Oliver mi věnuje krátký pohled a zamyslí se.

"Skoro od narození. Moje babička mě tu nechala, protože věděla, že je to tady pro mě bezpečné." Kopne do kamínku před ním. "Chybí mi."

"To je mi líto. Moji praví rodiče mi taky chybí." Kousnu se do spodního rtu a dochází mi, že moji pěstouni lhali o tom, kdo jsem a kdo jsou moji rodičové. Štve mě to tak, že bych se k nim ani nechtěla vrátit, ale to je jen chvilkový pocit, který nahradí stesk.

Oliver zahne doleva, do chodby, kde se podél stěn táhne dohromady asi osm dveří a pokojů. Na konci chodby jsou poslední deváté dveře, na kterých jsou napíchané obrázky a nápisy. Podle toho poznám, že nejspíš míříme k němu do pokoje, což je docela divné.

"My jdeme k tobě do pokoje?" Nervózně se ošiju, ale nezastavuji se.

"Jo, nějaký problém?" Nejspíš jsem se zatvářila vylekaně a tak mě ujistil, že mu můžu věřit. Když dojdeme ke dveřím, Oliver chytí za kliku a pomalu otevře dveře, které následně na protest zavržou.

Za dveřmi není nic, než pokoj normálního kluka, až na to, že je uklizený. Ne moc. Po podlaze se povalují plechovky, oblečení a pár tužek, ale na kluka to ujde. V místnosti je světlo a podle Oliverova zasyčení poznám, že zapomněl zhasnout, když odcházel.

"No, tohle je moje doupě. Není tu moc uklizeno, ale to ti snad nevadí." Všimnu si druhé postele, která byla schovaná za dveřmi. Je ustlaná a téměř nepoužívaná, leží na ní jen pár triček a… Trenky?!

Oliver na mě koukne a dojde mu, proč na tu postel tak civím. "Promiň… Říkal jsem, že nemám uklizeno." Řekne a v rychlosti ty věci smete z postele a hodí je do skříně. "Jako nové." Začervená se a podrbe se na hlavě. Věnuju mu jen milý úsměv. "Tak… Jsi unavená?" Zeptá se s nadějí v hlase.

"Vlastně ano, ale…" No jo, nemám co na spaní a vlasy mám pořád mokré, díky tomu i oblečení.
Oliver pochopil a hodil po mě složené čisté triko. Beze slov ukázal na dveře, které vedou do koupelny. Asi se stydí stejně jako já, ale co mám dělat? Sophie už určitě spí a navíc jsem na ni naštvaná.

V koupelně se blesku rychle opláchnu a obléknu si tmavé triko, které mi je snad po zem. Složené oblečení nechám v koupelně. Při šlápnutí na podlahu v pokoji mě zazebe a už vidím, jak mi do obličeje letí teplé ponožky. Trefa.

"Hej!" Zasměju se a ponožky si nazuju. Oliver se popadá za břicho, tak mi nezbývá, než vzít polštář a uhodit ho s ním po hlavě. Záchvat smíchu nejde zastavit a teď se za břicho popadáme oba. Mě dokonce tečou slzy, jak ze mě ten smích naplno proudí. Nakonec oddechujeme a začínáme se klidnit. Když se chci zvednout, ucítím na ruce jeho dotek. Pohlédnu na ruku, ale nic nevidím. Oliver se otočil a zvedl se. On opravdu neumí lhát, nebo se za něco schovávat. Je samý ruměnec. Uculím se a skočím do postele. Oliver se v posteli otočí ke stěně a zachumlá se pod peřinu.

Tohle je poprvé, co jsem se s někým tak rychle spřátelila. Navíc s klukem. "Olivere Spectre. Dnes jsi mě zachránil před bezesnou nocí. Díky." Odpoví tlumeným zamumláním.

Už skoro spím, když uslyším zaklení. "Sakra!" Slyším, že se zvedá.

"Co je?"

"Zapomněl jsem zhasnout."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (578)
Zobrazit starší komentáře

501 ElmerLox ElmerLox | E-mail | Web | 12. května 2018 v 14:59 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства с номерами</a>

Онлайн сообщество знакомств с целью интима. Реальные встречи с противоположным полом для XXX у тебя городе. Заходи - тебе понравится!

интим знакомства волгоград, гей знакомства в контакте, tabor сайт знакомств вход, фильм знакомство со, m love знакомства, наталья знакомство, поиск знакомств, серьезные знакомства в москве бесплатно, tabor ru сайт знакомств вход, сайт знакомства без регистрации с номерами, знакомства с женщиной без регистрации с телефоном, сайт знакомства ру регистрация, сайт знакомств mail, знакомство с факерами 2004, www знакомств ru, знакомства комсомольск, tabor сайт знакомств мобильная, знакомство с подготовительной группой, знакомство в старшей группе, анна знакомства, tabor ru сайт знакомств мобильная, знакомство с народными традициями, знакомства дзержинск, фильм знакомство со спартанцами, знакомства майл ру мобильная версия, смотреть фильм знакомство, знакомства встречи бесплатно, большие знакомства, сайт знакомств пермь, мобильные знакомства без, секс знакомства чебоксары, знакомства 65, знакомства нижнекамск, tabor ru знакомства мобильная версия, знакомства 25, знакомства ру вход без

502 Bobbyelasp Bobbyelasp | E-mail | 13. května 2018 v 7:17 | Reagovat

Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen, Jarle Thorsen SiteTalk Reviews, Jarle Thorsen Unaico, Jarle Thorsen itel

503 JamesVok JamesVok | E-mail | Web | 16. května 2018 v 22:33 | Reagovat

<a href=http://pr.adcontext.net/18/02/25/271104>дистрофия сетчатки лечение в московской глазной клинике</a> - Симптомы астигматизма, катаракта удаление в москве цена.

504 bakuninaFuH bakuninaFuH | E-mail | Web | 22. května 2018 v 22:48 | Reagovat

<img src="http://partnerkalab.ru/wp-content/uploads/2017/12/Kryptex_mayning-520x245.jpg">

<b>Кryptex</b> — абсолютно бесплатная программа, позволяющая заработать криптовалюту.
Данная программа отличается от большинства сервисов для майнинга!

Во-первых, она бесплатная, и это не сервис для клауд-майнинга поскольку здесь многое зависит от мощности компьютера, чем выше производительность компьютера — тем больше можно заработать, а если подключить ферму, то доход будет очень серьёзный.
Во-вторых, разработчики предусмотрели вывод денег множеством способов и даже на прямую на банковскую карточку. Среди прочего есть достаточно привычные: Qiwi, Яндекс деньги и Paypal, вывод минималки 50 рублей.

<b>Воспользоваться сервисом очень просто:</b>

1. нужно скачать приложение;
2. <a href=http://bidfx.ru/www.kryptex.org>зарегистрироваться</a>
3. включить программу;
4. получать выплаты.

Таким образом минимально можно заработать 1500 рублей, получать выплаты при этом можно в биткоинах, рублях, тенге или гривнах.
Более подробно как настроить Кryptex, и повысить свою прибыль  <a href=http://bidfx.ru/kryptex>читайте тут</a>

505 DenGurTes DenGurTes | E-mail | Web | 24. května 2018 v 5:54 | Reagovat

<img src="http://partnerkalab.ru/wp-content/uploads/2017/09/rb2.jpg">

<b>Приветственный бонус в размере $30 начисляется после выполнения нескольких простых действий:</b>

1 Верификация персональных данных- включает необходимость верификации действующего паспорта и реального адреса.
2 Верификация личного телефонного номера.
3 Пополнение торгового счета собственными средствами на сумму $10. Клиент имеет право, по мере необходимости, вывести эти средства.

Исходя из типа выбранного торгового счета, размер приветственного бонуса составляет $30 либо 3000 Cent. Бонус может зачисляться и в евро. В этом случае, по внутреннему курсу брокерской компании будет произведена конвертация. Клиент компании имеет право на единоразовое получение данного приветственного бонуса. Бонус доступен на платформах MetaTrader 4 и 5 и счетах Fix/Pro-Cent и Fix/Pro-Standard.

<a href=http://partnerkalab.ru/roboforex-welcome-bonus-30-usd/>Подробнее как пеолучить 30$</a>

506 Tylerterce Tylerterce | E-mail | Web | 25. května 2018 v 1:14 | Reagovat

<a href=http://mchovan.ru/nezavisimaya-ekspertiza-po-remontu-stiralnih-mashin.html>Ремонт стиральных машин siemens</a>

507 margueritevi60 margueritevi60 | E-mail | Web | 27. května 2018 v 21:47 | Reagovat

Shemale sex  
http://dickgirl.replyme.pw/?private.madeline
  shemail sex move sexuality videos free transxual sex shemals free videos ebony tgirl movies

508 bsdgrict bsdgrict | E-mail | Web | 30. května 2018 v 3:58 | Reagovat

generic viagra 100mg <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy viagra online usa</a> viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">buying viagra online</a>

509 bcxgrict bcxgrict | E-mail | Web | 4. června 2018 v 17:10 | Reagovat

online viagra <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra online usa</a> viagra suppliers <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra online canadian pharmacy</a>

510 vxdjoype vxdjoype | E-mail | Web | 5. června 2018 v 17:41 | Reagovat

buy viagra canada <a href="http://setviagraeja.com/#">viagra online without prescription</a> buy online viagra <a href=http://setviagraeja.com/#>order viagra</a>

511 bzyjoype bzyjoype | E-mail | Web | 5. června 2018 v 18:31 | Reagovat

viagra online no prescription <a href="http://loviagraosn.com/#">viagra for sale</a> real viagra for sale <a href=http://loviagraosn.com/#>viagra sale online</a>

512 hfujoype hfujoype | E-mail | Web | 7. června 2018 v 13:00 | Reagovat

try viagra for free <a href="http://sexviagen.com/#">buy discount viagra online</a> generic viagra <a href=http://sexviagen.com/#>viagra generic</a>

513 Haroldunula Haroldunula | E-mail | Web | 7. června 2018 v 21:39 | Reagovat

<a href=http://hydra18.biz>hydra отзывы</a> - hydra center, hydra отзывы

514 nfkrubre nfkrubre | E-mail | Web | 8. června 2018 v 20:55 | Reagovat

viagra online without prescription <a href="http://viagracefo.com/#">viagra generic</a> where to buy viagra <a href=http://viagracefo.com/#>order viagra</a>

515 nfsjoype nfsjoype | E-mail | Web | 9. června 2018 v 2:55 | Reagovat

viagra pills <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra cheapest</a> viagra substitute <a href=https://holidayrentallorgues.com/>viagra tablets for sale</a>

516 nnsjoype nnsjoype | E-mail | Web | 9. června 2018 v 3:36 | Reagovat

side effects of viagra <a href="https://aluixnetwork.com/">cheapest brand viagra</a> viagra patent expiration date <a href=https://aluixnetwork.com/>viagra stories</a>

517 xntgrict xntgrict | E-mail | Web | 10. června 2018 v 11:41 | Reagovat

viagra no prescription <a href="https://movietrailershd.org ">generic viagra</a> viagra for sale <a href="https://movietrailershd.org">buy viagra</a>

518 nfgjoype nfgjoype | E-mail | Web | 10. června 2018 v 16:11 | Reagovat

viagra in canada <a href="http://mo-basta.org">viagra generic</a> buy viagra uk <a href=http://mo-basta.org>buy viagra cheap</a>

519 ndggrict ndggrict | E-mail | Web | 10. června 2018 v 23:08 | Reagovat

viagra india <a href="http://bitcapblog.com ">viagra generic</a> viagra for sale <a href="http://bitcapblog.com">order viagra online</a>

520 Philipwek Philipwek | E-mail | 12. června 2018 v 0:07 | Reagovat

In the same indication, an unjustified rental <a href=http://www.gagner-argent.org/>comment gagner de l’argent facilement</a> increment based upon phoney supportive assertion, having occurred more than four years ago, should be taken into consideration in the environment of an overcharge complaint.

521 Danielerymn Danielerymn | E-mail | 12. června 2018 v 5:37 | Reagovat

I'm in my early 30s with two kids (a certain distinguished needs). This year I'm reasonable about putting in the 20k from my savings via the mega backdoor leaving me with a stretched out 100k in the savings account. If a wampum pinch happens <a href=http://www.gagner-argent.org/>comment gagner de l’argent</a> I can honest pull it out (I be conversant with this could be lower due to market fluctuation, but after all is said all contributions can be entranced peripheral exhausted). At a stroke I get things reject together, very recently put the moneyed deceitfully in via mega backdoor for the next year.

522 xbcgrict xbcgrict | E-mail | Web | 12. června 2018 v 9:53 | Reagovat

debt relief <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a> guaranteed loan approval online <a href="https://onlineloan.us.org">loans online</a>

523 Glenntum Glenntum | E-mail | 12. června 2018 v 10:56 | Reagovat

I do set-to my portfolio but I am not an argue for of rigid tilting. How much of a good business is too much? Dark to hint, there are all kinds of opinions discernible there <a href=http://www.gagner-argent.org/>comment gagner de l’argent</a>. I pass on foretell that I don't speak such things as the "Larry portfolio" where the uninterrupted parentage allocation is in Small Respectfully Value stocks. Large Docilely stocks and Small Servilely stocks book turns outperforming each other, suitably now we are in a Hefty Success market. These trends can pattern a lengthy circumstance,

524 bsdjoype bsdjoype | E-mail | Web | 12. června 2018 v 13:45 | Reagovat

actual payday loan lenders <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">payday loans online direct lenders only</a> apple payday loan <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>online payday loans direct lenders</a>

525 DennisAneno DennisAneno | E-mail | 12. června 2018 v 21:12 | Reagovat

Basic away this forum has been great. I get scholarly a lottery on the model 6 months reading and I also pore over a two of <a href=http://www.gagner-argent.org/>comment gagner de l’argent facilement</a>the vouch for books. My wife is already retired. With the aide of this community I for the nonce have a retirement assignation of nearly 12/1/2019 and have a accustomed dream of how to proceed but we do contain some unanswered questions and would increase any feedback from the forum community.

526 MichaelGob MichaelGob | E-mail | 13. června 2018 v 2:57 | Reagovat

If you like to invest with low costs (which makes sense) in passive investment funds but with a bit of a twist that allows outperformance in comparison with bland index funds, you might want to do some research into Dimensional Fund Advisors. Another US company, I think by now third biggest after Vanguard and Pioneer. They offer ONLY passive investment <a href=https://www.heritiers.com/cours-crypto-monnaies/ripple>cours ripple</a> funds with an evidence based underlying strategy.

527 nnarubre nnarubre | E-mail | Web | 14. června 2018 v 2:24 | Reagovat

cialis pills <a href="http://genericcialls.com/"> buy generic cialis</a> cheapest cialis <a href=http://genericcialls.com/> generic cialis</a>

528 nnrjoype nnrjoype | E-mail | Web | 15. června 2018 v 5:48 | Reagovat

tadalafil cialis <a href="http://fundeconp.org/">buy cialis</a> cialis prescription <a href=http://fundeconp.org/>online cialis</a>

529 biancaji11 biancaji11 | E-mail | Web | 15. června 2018 v 22:24 | Reagovat

My new time
cel mai bun android htc all phone price useful apps for android latest android apps apk download calendar apps for android
http://pornmarket.replyme.pw/?dispatch.kendall
app free play store android 2 3 games android 2 3 6 app adultwork com android wallpaper download app

530 bthgrict bthgrict | E-mail | Web | 16. června 2018 v 1:32 | Reagovat

cash advance payday loans online <a href="https://onlineloan.us.org">online loans</a> ameriloan payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">online loans</a>

531 StephenArele StephenArele | E-mail | 16. června 2018 v 21:12 | Reagovat

Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 4 раза и выпускается Только на знаменитом  Экстракте YТE.
В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Мир узнал о Ламинине в 2011 году, когда его начали выпускать на норвежском экстракте YТЕ из инкубированного оплодотворенного куриного яйца,  который  создал д-р Эскеланд. Ламинин творил чудеса в восстановлении здоровья там, где медицина ничего не может сделать априори. Название продукта не важно. Главное, что Восстановление ( не лечение) дает именно Экстракт YТE, его количество в 1 капсуле. Это почти панацея, настолько хорош экстракт. Можно не верить, но факты есть факты. И отзывы в интернете говорят об этом. Главный минус Ламинина -  Дорого, так как для получения эффекта пить надо МНОГО. А заработать хотя бы $200 в МЛМ Laminine LPGN могут немногие.  Пришло время более дешевого и эффективного Aminoboosters ( AminoPure) на том же сырье, тоже д-р Эскеланд, та же технология. И заработок без обяз. ежемесячных покупок, без копейки затрат, без приглашений,  на пассиве с 1-го шага доступен любому. Это партнерка.
Консультации по скайпу evg7773
Подробно на сайте http://1541.ru

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

532 kathrinevt18 kathrinevt18 | E-mail | Web | 18. června 2018 v 10:04 | Reagovat

My unheard of trap outline:
http://darcy.forum.telrock.net

533 dfggrict dfggrict | E-mail | Web | 19. června 2018 v 3:40 | Reagovat

buy generic viagra <a href="http://viagranerrds.com/ ">cheap viagra online</a> buy viagra soft <a href="http://viagranerrds.com">viagra online</a>

534 theresehg2 theresehg2 | E-mail | Web | 19. června 2018 v 9:34 | Reagovat

Hi supplementary website
http://cupid.dating.hotblog.top/?stage.kari
  i need a sugar momma mature sex clubs sex date xxx partnersuche halle online dating and relationships

535 Gaism Gaism | E-mail | 21. června 2018 v 19:01 | Reagovat

Всем привет, подскажите в каком месте дозволено дать на лапу лучшие оригинальные период

536 nnqjoype nnqjoype | E-mail | Web | 22. června 2018 v 0:53 | Reagovat

buy cheap generic viagra <a href="https://newviagrakfv.com/">viagra use</a> 100mg viagra <a href=https://newviagrakfv.com/>viagra professional</a>

537 RobertMoola RobertMoola | E-mail | 22. června 2018 v 3:40 | Reagovat

Энурез и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters ( аналог ламинина 1 в 1 )единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA. Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

538 tanyadu2 tanyadu2 | E-mail | Web | 22. června 2018 v 10:59 | Reagovat

Started untrodden spider's web predict
sexy vidio downloaded sexy model wallpapers free download bubble witch saga 2 free picture bank download mobile free porn
http://androidporn.blognet.pw/?gain.kamryn
live wallpaper for pc free download hd the best adult cam sites google play store download free for android tablet cool free android apps download permainan for android

539 JasonFaiff JasonFaiff | E-mail | Web | 22. června 2018 v 22:57 | Reagovat

<a href=http://makesleep.ru/>ремонт стиральных машин BOSCH Переделкино</a>

540 adrianazr2 adrianazr2 | E-mail | Web | 23. června 2018 v 8:51 | Reagovat

Lewd blog pictures from internet  
http://brazil.porndairy.in/?morgan
  erotic bedding adult tv erotic crucifixion erotic cards erotic statues

541 evgenPes evgenPes | E-mail | Web | 26. června 2018 v 23:12 | Reagovat

<a href=http://mirtextovok.ru>Аккорды к песням</a>

542 Lypeavage Lypeavage | E-mail | Web | 27. června 2018 v 13:22 | Reagovat

You can try styles in metallic leather and snake skin.Research vessel "the Kexue" leaves port in China's QingdaoWeekly choices of Xinhua photoChina's Qinghai Hoh Xil enters world heritage list as natural siteChinese aircraft carrier formation arrives in HK, to open for public to visitMain structure of Hong KongZhuhaiMacao Bridge finishedGUANGZHOU, April 26 (Xinhua)In China's largest trade fair in the southern city of Guangzhou, a small electric kettle attracted the attention of many foreign buyers.S.The liberation of Mosul "underscores the success of the international effort led by the Iraqi Security Forces," Tillerson said in a statement.80 percent and 0. When people saw how fast Bruce Lee could move and how great he was at the art they started to want to learn for themselves, and find out how martial arts could help them.N.56 percent, respectively.In Saturday's dispatch, North Korea's official Korean Central News Agency, or KCNA, called Park a "tailless, old, insane bitch"  though the phrase was toned down to "dog" in the English version, which came out later in the day.89 percent to 10. <a href=http://www.cheapwholesalesportsnfljerseys.com/>Cheap Jerseys Shop</a>.<a href=http://www.cheapwholesalesportsnfljerseys.com/>Wholesale Jerseys China</a>. The satellite has been confirmed to be in orbit,<a href=http://www.cheapwholesalesportsnfljerseys.com/>Cheap NFL Jerseys Wholesale</a>, but it is not known if it has succeeded in transmitting signals back to Earth. Therefore, most of the users may require the hay day hack tools and cheats to look at the game properly.<br>Visit my site:http://www.cheapwholesalesportsnfljerseys.com/

543 LarryLaK LarryLaK | E-mail | Web | 29. června 2018 v 13:18 | Reagovat

Женские и мужские позиции бельевого интернет-магазина <a href=https://incanto.in.ua/>нижнее бельё</a> – отличный выход для мужчин и женщин для выгоды и качества. В последнее время непросто найти модные колготки и чулки с одновременной экономией. Магазин нижнего белья есть надежным поставщиком в заказе эротического белья и колготок с чулками. Высочайшее качество и скорую доставку по Украине осуществляет коллектив интернет-магазина белья "Инканто"
Устремления модельеров смело установились в пучине женских бельевых изделий. Примкуть к этому легко – <a href=https://incanto.in.ua/ava>бельё Ava</a>. Поскольку удобное белье играет большую роль в жизни женщины. Трусики и белье для кормления востребованы как ни в одну эпоху в мире нижнего белья
Нижнее белье для незакомплексованной девушки желанно в её личной жизни. <a href=https://incanto.in.ua/>купить нижнее белью недорого</a> наполнит светом мир девушки. Ведь модные комплекты женского белья, белье для кормления, и, конечно же сорочки и одежда для дома могут повлиять на настроение. Это любят многие любимые женщины и их молодые люди без границ
Большинство людей обожают удобное нижнее белье. <a href=https://incanto.in.ua/belyo-zhenskoe>купить женское белье интернет</a> — это есть ваша светлая мысль. Женское и мужское нижнее подарком дизайнеров современным женщинам и не только. Всем знакомые части нижнего белья, такие как купальники, чулки и колготки, корректирующее белье (колготки и трусики) постоянно усовершенствуются и применяются в нашей жизни.

544 RobertMoola RobertMoola | E-mail | 1. července 2018 v 15:29 | Reagovat

Пятна и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters ( аналог ламинина 1 в 1 )единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA. Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

545 adoda adoda | E-mail | Web | 5. července 2018 v 12:41 | Reagovat

десткое порно влом пентагона от всех платформ

<a href=https://lolzteam.net/forums/21/>скачать аккаунт для майнкрафт</a>

546 davidfc16 davidfc16 | E-mail | Web | 5. července 2018 v 15:13 | Reagovat

Sissy tales blog
   film jane eyre 2011 porn galleries for free free sext tube  
http://sissyabuse.blogporn.in/?view.kayleigh
  couple images with kiss free online sex cams accommodation porto portugal interracial chat room dating a man 20 years older gay pД±rn formal long gown beauty woman salon

547 medanSeery medanSeery | E-mail | Web | 6. července 2018 v 16:36 | Reagovat

Разобравшись в том, каким образом работает принцип осознанного сновидения, и как им можно управлять, вы сможете качественно улучшить свою жизнь. Рационализировать и разукрасить бытие поможет современное решение - прибор для осознанных снов. Данное устройство доступно для заказа на нашем сайте по самой оптимальной цене.

Проанализируйте свои сны за последние месяцы, сколько раз вы находились в состоянии между сном и реальностью, не осознавая до конца, что происходит. Сколько раз Вы просыпались от кошмаров? Помимо этого, многие люди впадают в состояние паралича во время сна - при этом Вам кажется, что Вы не можете двигаться. А теперь представьте, что всего этого можно избежать и превратить неприятные сновидения, например, в увлекательные путешествия во сне. Заказав на нашем сайте прибор "DreamTrainer", Вы навсегда забудете о кошмарных сновидениях.

Метод осознанных сновиденийпозволяет полностью управлять развитием событий во сне - Вы сами можете выбирать сюжет своего сновидения, став практически разработчиком виртуальной реальности. Во сне Вы сможете воплотить любые свои фантазии, разобраться со своим внутренним миром, избавиться от многих проблем - приборы для осознанных сновидений созданы именно для этих целей.

Благодаря инновационной методике контроля состояния, Вы сможете достаточно быстро добиться нужного результата. Установите прибор на дужку очков перед его использованием - акселерометр будет реагировать на малейшие движения, подавая сигнал на светодиоды. Таким образом, обращая внимание на изменения индикаторов, Вы сможете контролировать свое состояние. Приучая свой мозг контролировать состояние реальности в дневное время, вы, со временем, сможете перейти к осознанным сновидениям и полностью раскрыть их потенциал.

<a href=https://claps.me/catalog/pribory-dlya-osoznannykh-snov/dreamtrainer-proverka-osoznannosti/>Приборы для осознанных сновидений</a> является результатом многих исследований, направленных на изучение возможного влияния человека на развитие событий во сне. Было выяснено, что дело здесь не в силе воле или окружающих факторах, а именно в умении осознавать состояние реальности. Осознанные сновидения доступны!

Процесс самосовершенствования очень прост - тренировки отнимут у вас минимум времени. Освоив простую методику, Вы сможете распознавать реальность и использовать это свойство для управления своими снами. Те преимущества, которые вы получите, в тысячи, если не миллионы раз выше по сравнению с доступной стоимостью прибора. Оцените преимущества осознанных сновидений, заказав на нашем сайте прибор "DreamTrainer".

548 Georgeeluct Georgeeluct | E-mail | Web | 16. července 2018 v 15:58 | Reagovat

<a href=https://www.vzlomvb.com/>взлом viber </a> - взлом viber, Как взломать переписку viber.

549 HenryNip HenryNip | E-mail | Web | 17. července 2018 v 0:11 | Reagovat

пригодный сайт http://vitalybro.biz/

550 MiltonNeivy MiltonNeivy | E-mail | Web | 20. července 2018 v 22:30 | Reagovat

<a href=http://fabrikasamara.ru/>Мебель на заказ в Самаре</a> - Мебель от производителя, купить модульную кухню самара

551 ChrisPhymn ChrisPhymn | E-mail | Web | 24. července 2018 v 23:23 | Reagovat

<a href=https://www.vzlomtg.com/>взлом телеграм    бесплатно     </a> - Услуги Взлома мессенджеров telegram, скачать программу +для взлома телеграм.

552 gendiamPled gendiamPled | E-mail | Web | 25. července 2018 v 2:05 | Reagovat

<a href=https://gendiam.ru/prices/p_drill/>Алмазное бурение кирпича</a> это технологический процесс связанный с вращением алмазной коронки вокруг своей оси.

553 DouglasAgige DouglasAgige | E-mail | Web | 26. července 2018 v 17:32 | Reagovat

wh0cd533973 <a href=http://viagrabestprice.us.com/>viagra tablets for sale</a>

554 DavidNot DavidNot | E-mail | Web | 30. července 2018 v 1:39 | Reagovat

<a href=https://shopsellcardsdumps.com>valid dumps</a> - buy dumps, buy cc

555 Franklab Franklab | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 12:41 | Reagovat

<a href=https://validccseller.com>buy dumps</a> - dumps shop, valid shop

556 MiltonNeivy MiltonNeivy | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 18:03 | Reagovat

<a href=http://fabrikasamara.ru/kukhni-na-zakaz>Кухни в Самаре кв м</a> - Шкафы купе дизайн проект, офисная мебель фото цены

557 RobertgoT RobertgoT | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 18:24 | Reagovat

Интернет доска бесплатных объявлений наиболее продуктивнее и менее затратная подробности здесь

<a href=http://inbuy.org/articles.html>доска объявлений статьи</a>

558 Arthurtip Arthurtip | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 19:30 | Reagovat

<a href=https://hydra-center18.com/>hydra onion</a> - hydra отзывы, hydra2018

559 Michaelcep Michaelcep | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 4:39 | Reagovat

<a href=https://adrenalinebot.ru/>бот для l2</a> - купить адреналин бот, бот адреналин

560 DennisRic DennisRic | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 19:57 | Reagovat

<a href=http://open-kartaegrp.ru/>Кадастровая палата</a> - Выписка из ЕГРН, Росреестр

561 Larryred Larryred | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:30 | Reagovat

Hi there! <a href=http://trustnlinepharmacy.us/>propecia best online pharmacy</a> very good website

562 Ernestacard Ernestacard | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 14:32 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

563 MichaelAdesk MichaelAdesk | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 5:04 | Reagovat

<a href=https://www.vbtracker.org/>program + for hacking viber</a> - program + for hacking viber, track viber messenger

564 Stevenzooge Stevenzooge | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 14:20 | Reagovat

<a href=https://www.phone-location.net/nayti-android>Как найти андройд онлайн</a> - Узнать местоположение телефона на карте онлайн, Как найти Айфон онлайн

565 TimothyNaImB TimothyNaImB | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 5:12 | Reagovat

<a href=https://www.xn----7sbqamfrkhj2bc3a.com>местонахождение  по номеру телефона</a> - местонахождение человека  по номеру, местоположение телефона онлайн

566 LarryWab LarryWab | E-mail | 28. srpna 2018 v 14:26 | Reagovat

Do you like Manga?
Look at the BEST Manga Online Catalog:
http://mangatown.benefitz.gq/

567 Lewisjoink Lewisjoink | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 2:19 | Reagovat

Hi! <a href=http://mexicanonlinepharmacyhq.com/>online pharmacy reviews</a> good web site http://mexicanonlinepharmacyhq.com

568 Rogernak Rogernak | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 19:56 | Reagovat

<a href=https://razleton.com>вывод денег без вложений</a> - заработок в интернете black, где зарабатывать +в интернете без вложений

569 Williambiz Williambiz | E-mail | Web | 3. září 2018 v 10:26 | Reagovat

<a href=https://Cashobnall.cc/showthread.php?t=584>обналичим безнал</a> - нужно обналичить, продажа ип с расчетным счетом

570 Bettydop Bettydop | E-mail | Web | 3. září 2018 v 13:35 | Reagovat

Welcome to your next beauty destination!
We believe in the beauty of personality. And we want everyone to get their ultimate beauty treat.
A tailored package "Art Of Beauty Slimming Treat" including 90-minutes session each - body scrub, apparatus or manual slimming technique & body wrap http://bodycare.artofbeautycenter.ae/

571 BrandonedGeT BrandonedGeT | E-mail | Web | 5. září 2018 v 3:15 | Reagovat

company website <a href=https://free-game-downloads.net/>free game downloads</a>

572 IsaacPhorm IsaacPhorm | E-mail | Web | 6. září 2018 v 3:04 | Reagovat

Hi! <a href=http://onlinepharmacyhq.bid/>canadian pharmacy no prescription viagra</a> very good web site

573 DoyleZip DoyleZip | E-mail | Web | 12. září 2018 v 6:06 | Reagovat

http://mic-shop.com/ 【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器 – 關於自有品牌揚歌-專營教學用麥克風

574 EugeneTew EugeneTew | E-mail | Web | Pátek v 0:56 | Reagovat

<a href=https://www.teletracker.org/>program + for hacking telegram</a> - track messenger telegram, tracking telegram

575 Phillipphext Phillipphext | E-mail | Web | Pátek v 19:00 | Reagovat

<a href=http://tehmash-region.ru/>Защитные системы и элементы</a> - Асбестотехнические изделия, Безазбестовый паронит

576 Kennethhoupe Kennethhoupe | E-mail | Web | Včera v 4:36 | Reagovat

<a href=https://Cashpro.cc/showthread.php?p=8401>обналичим ваш безнал</a> - купить ооо с расчетным счетом, куплю ип с расчетным счетом

577 Jamesfum Jamesfum | E-mail | Web | Včera v 4:56 | Reagovat

Howdy! <a href=http://cialisrnm.com/>buy cialis uk</a> very good website

578 Jamesfum Jamesfum | E-mail | Web | Včera v 21:03 | Reagovat

Hi! <a href=http://cialisrnm.com/>cialis</a> beneficial site

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem součástí: