15. kapitola SM - 0%

I am... Back?

23. listopadu 2013 v 11:08 | Charbon |  Deník
Po opravdu dlouhé době vás zdravím, i když pochybuju, že tu ještě někdo s nadějí, že se vrátím chodí. Odešla jsem proto, protože už mě to nějak nebavilo. Taky se mi zdálo, že ke mě možná nejste upřímní, ale možná se mýlím. Přijde mi jako blbost, abych nějak "nádherně" psala. Určitě je něco, co se dá vytknout a já opravdu potřebuju vědět, co by se dalo zlepšit.
Asi nebudu číst Hex Hall. Nevím, prostě mě to nebaví a ani nemám moc v lásce hlavní hrdinku. Takže teď začnu znovu číst první díl Upířích deníků. Ano, zase si to moc nepamatuju.
Další novinkou je, že nebudu psát BJJI(Bolest je jen iluze), takže se ani nezúčastním soutěže. Zaměřím se na psaní SM a až to dopíšu, nebo až budu mít napsaných více kapitol, tak budu postupně psát i Heat. Bolest je jen iluze asi úplně vyškrtnu, nebo napíši znova. Ještě se rozhodnu. Možná zavedu rubriku, kde si u mě budete moct objednávat bannery k vašim knihám, aby to bylo zajímavější. Udělám nějakou Vánoční soutěž a... Za chvilku se vrhnu na zimní layout. Vánoční udělám až tak... 20.12. dejme tomu? Přemýšlím, že bych začala psát příběh(samozřejmě, až se trochu rozjede SM), který nebude až tak fantasy.
Chci se s vámi podělit i o to, co se událo včera. Byla jsem na HUNGER GAMES 2: CATCHING FIRE! To bylo tak super! Po celou dobu toho filmu mě ovládala husina a napětí. Bylo to fakt neuvěřitelně extrémě suprově suprový :D
Před filmem jsem mamce koupila dárek a sobě 2. a 3. díl Upířích deníků a jeden díl jen za... 29,-! No nekupte to ;) Sice mají trochu odlišnější obálku než první díl, ale mě zajímá ten obsah :3 Na rozdíl se můžete podívat níže.
Co se dál stalo v mém nudném životě. Ještě více jsem se spřátelila se 3 spolužákama. Zvláštní co? Takhle se začneme bavit až v 9. třídě. WTF? Nakonec velká omluva všem, co tento blog navštěvují.
To by bylo možná vše, radši se vrhnu na ten lay :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem součástí: