15. kapitola SM - 0%

Liebster blog award - Otázky od Violett

24. října 2013 v 21:35 | Charbon
Tak! Dalších pár otázek a odpovědí o mě. Otázky položeny Violett a odpovědi... No, ode mě :)
Otázky od Violett:
1. Máš nějakou smutnou vzpomínku? - Smutných vzpomínek mám opravdu hodně, proto se raduju i z maličkostí. Ne z nutnosti, ráda se raduju z maličkostí a z toho, když někomu pomůžu, nebo si pěkně popovídám se spolužákem. Jedna vzpomínka mě opravdu tíží a v poslední době docela hodně... Stalo se to sice někdy na začátku roku, což vlastně není ani tak dávno, ale jen si na to vzpomenu a... No, slzičky, které se snažím zadržet a nemyslet na to. Nebudu vám tu líčit, co to bylo za vzpomínku, protože... Prostě nechci :)

Více v celém článku :)

2. Kdybys mohla, co bys změnila ve světě? - Změnit by se dalo opravdu hodně věcí. Chtěla bych, aby neexistovala šikana a další takové lidi a věci, co ubližují jiným, odlišným lidem. Změnit by se to mohlo i v Africe. Malé hubené děti, které trpí nejen hladem, ale i nemocemi. Změnila bych, nebo vymazala chování některých arogantních a krutých lidí. Násilí, vraždy rasismus, alkohol, drogy. Je toho tolik, co by se dalo změnit, aby byl svět lepší. Třeba nějak napomoci přírodě a nekácet "plíce planety"(nebo tak nějak). No, na světě by mohly přibýt i nějaké bytosti, to by však mělo i své kruté stránky. Zkrátka je toho hodně k pozměnění.

3. Jaký jazyk chceš umět? - Chtěla bych umět francouzsky. Nevím, prostě se mi to líbí. Možná i latinsky, ale tak, aby mi to někdo dal do hlavy a já se to nemusela učit :D

4. Tvůj oblíbený film a seriál? - Oblíbený film? Charlieho malá tajemství(Ten kdo stojí v koutě) :3. A seriál? The walking dead :). Dál bych to nerozváděla, leda, že bych chtěla vypsat další filmy a seriály, ale tyhle prostě nemají chybu!

5. Jaký předmět ve škole máš ráda a proč? - Sloh, rozhodně sloh. Proč? Myslím, že je to jasné. Psaní. Ještě mě někdy baví i angličtina, když jsem trochu víc sebevědomá a ráda konverzuju.

6. Tvoje nejoblíbenější jméno? - Jméno... Nedávno mi babička řekla, že kdyby měl strejda dceru, chtěla by, aby se jmenovala Olivie. Předtím jsem nad tím ani tak nepřemýšlela, ale vlastně se mi to jméno moc líbí a jestli budu mít někdy dceru, bude se jmenovat přesně tak. Klučičí jméno asi Daniel. Asi kvůli Pádu :D

7. Když se řekne "láska", co si pod tím představíš? - Představím si hodně věcí. Například pěkného kluka a holku "šedou myšku". Kluk nehledí na to, co si myslí ostatní a má ji rád takovou jaká je. Takhle i naopak. Taky si přestavím babičku a dědu, jak jim to dlouho vydrželo :)

8. Oblíbená knížka a hlavní postava? - Jak už jsem párkrát zmínila... Pád a oblíbená postava asi Luce a Arriane. Mám tam ráda snad všechny(teda ty dobré). Daniela, Cama, Gabe a milou Penn :)

9. Čeho chceš v budoucnosti dosáhnout? - Tak, určitě toho, že napíšu a vydám dobrou knihu. Najdu si dobrou práci za super prachy a popř. nějakého fakt ideálního kluka. Na tom mi až tak nezáleží. Kdybych neměla kluka a chtěla děti, tak si asi nějaké adoptuju a nejlépe z Afriky. Proč si "dělat" nové dítě, když můžu mít cizí, které to potřebuje víc, aby netrpělo a mělo spokojený život.

10. Tvoje oblíbená písnička? - Tyhle:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Líbí se mi :3 74% (37)
Docela jo :) 10% (5)
Ujde to... 6% (3)
Nic moc. 2% (1)
Nelíbí se mi. 8% (4)

Komentáře

1 Violett Violett | Web | 25. října 2013 v 12:41 | Reagovat

Tak to stojí za to :D Čekala jsem, že mi někdo odpoví kraviny, ale ty to nejsi :) S timi hlavními postavami jsme asi na stejno a s filmem a jmény taky :D Daniel se mi líbí taky kvůli Pádu a Oivie, no to je prostě skvelé jméno :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem součástí: