15. kapitola SM - 0%

Další povídky?

23. září 2013 v 20:18 | Charbon
Tákže!
Nejdřív bych začala asi tím, že se mi nějak chce psát další kapitolovku :D V tomto článku vám dám taky na výběr, jaká by to asi měla být. Bude to jenom kratičký článek, takže nic moc nečekejte :D
Povídky:
1. Nevím ještě jak se bude jmenovat, ale bude se odehrávat v budoucnosti. Hlavní hrdinka bude chtít něco získat, ale pak zjistí, že je to moc sobecké, jelikož to co chce získat chce pro sebe. Potom mám k téhle povídce ještě dvě verze. Jedna, že to bude příběh jako každý jiný, nebo se hrdinka bude snažit bý nesobecká a každou povídku bude někomu pomáhat, takže to nebude tak navazovat.

2. Druhá povídka bude taky nejspíš z budoucnosti, akorát se bude jednat o "rasovou apokalypsu", při které se víc jak polovina obyvatelstva promění na nějakou bytost, nebo jen na jeden druh, to se ještě rozmyslím. Hlavní hrdinka by byla lovkyně.

3. Třetí a poslední. Děj bude v této době. Taky mám dvě verze. Buď bude hlavní hrdina(ano kluk) v nějakém spolku havranů, nebo bude... Jak by to řekli klusi assassin :D Takže stínový běžec. Nebo obojí dohromady. Romantika nebude chybět ;)
Jinak... Hlasujte v anketě :)
Fantastic
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Calla Calla | Web | 23. září 2013 v 20:23 | Reagovat

Já bych byla pro bod 2. :DD Pro tu rasovou apokalypsu :) :D

2 Kaisa Kaisa | E-mail | Web | 30. září 2013 v 19:48 | Reagovat

Já jsem teda pro toho kluka, zrovna rasová apokalypsa se mi nezdá moc dobrý nápad, tedy... Jako dobrý nápad to je, ale dystopie dost nerada čtu, protože jsou místy nedotažené a sakra nepravděpodobné - proto třeba mám pocit, že jsem četla jinou Divergenci než všichni ostatní, ale co. :) Přečtu si, co mě bude lákat. Ten kluk ale zní slibněji - přeci jenom takových povídek z pohledu holky je milion, kluci jsou něco nového a ne zrovna častého! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem součástí: